Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyitott foggal dohányzás?

Nyitott foggal dohányzás?

Figyelt kérdés
Kifúrták a fogam de nyitva hagyta egy hétre hogy a váladék távozzon. Szóval nincs sem gyógyszeres sem ideiglenes tömés benne. Lehet ilyenkor dohányozni? Lehetőleg olyan valaki válaszát várom aki már átélt ilyet.
2016. szept. 6. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, de utána moss fogat és öblögess.Én öblögetéshez való injekciós tűt is kaptam és Betadinet kellett beletennem, de nekem gyökérkezelt és nyitva hagyott fog volt.Azért volt, hogy kaja után is ki tudjam rendesen öblíteni a lyukat.

Nem tesz jót neki a dohányzás, de ha tisztán tartod, nem lesz gond.

2016. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átéltem. Nem mondta, hogy ne gyújtsak rá, így természetesen dohányoztam abban az egy hétben - nem lett semmi baja a fogamnak (de ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg a dokidat, mégiscsak az ő válasza a releváns).
2016. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!