Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Harapástól széttört a fogkorona?!

Harapástól széttört a fogkorona?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Éppen most elharaptam volna egy keményebb magot, viszont nem a mag, hanem a fogkoronám tört szét... A korona volt kb. 2-3 hónapos... Ilyenkor van rá "garancia"? Nem volt olcsó mulatság, és azt a pénzt nem tudnám még egyszer finanszírozni.
2016. szept. 11. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában 1 év garancia van. Tiszta kerámia volt? Azok a legszebbek, de ott felhívják a figyelmet arra hogy kényes. Hátsóbb fogakra jobb a cirkon, mert az brutál erős anyag, olcsóbb mint a tiszta kerámia.
2016. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koronás foggal nem szabad kemény dolgokat enni, nem hiszem, hogy ingyen megcsinálják, ez nem orvosi hiba.
2016. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fogdokim elmondta, hogy ő erre nem ad garanciát, a korona nem fog eltörni, nyugodtan használjam, de lehetőleg ne csirkecsontot próbáljak vele elrágni. Tömören ennyi, megkaptam a felvilágosítást, megértettem, amit mondott és eszerint használom a kapott fogművet.

Már nem használ, ha azt mondjuk, nem kellett volna vele magot rágni - legközelebb érdeklődd meg, mit szabad vele rágni és mit nem. (Mi a francért akar valaki egy magot elrágni, főleg a friss koronájával??)

2016. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!