Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hosszas fogaszati kezeles...

Hosszas fogaszati kezeles alatt ( mint peldaul tömes) behunyt szemmel ültök vagy szembenézitek az orvost?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok
2016. szept. 16. 22:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Csukott szemmel:)
2016. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbálok inkább a mennyezetre, mint a lámpára nézni, fúráskor becsukom a szememet, hogy ne spricceljen bele a víz. Az orvost nem bámulom, nem akarom zavarni.
2016. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én becsukom a szemem, de a dokim mindig mondja, hogy nyissam ki mert látni akarja a pupilláimat. Szerinte a szem sokat elárul, pl azt, hogy fáj a kezelés vagy sem.
2016. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A doktornőt én se akarom bámulni, mert nyilván zavarná, úgyhogy nézelődök mindenfelé, ahol van valami érdekes :)
2016. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Néha így,néha úgy.

Az elején még nyitott szemmel, de ahogy telik az idő, fárad a szám,úgy csukom le a szemem :D energia takarékosba kapcsolok.. Az orvosom azt szokta mondani,ha fáj emeljem meg a bal kezemet, mert arra pont rálát, és akkor leáll.

2016. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont velem szemben van egy hatalmas ablak, szóval azt nézem, esetleg a rendelő érdekesebb részleteit, de semmiképp sem a doktornőt. Becsukni a szemem nem merem. :'D
2016. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ablakot nézem. Van rajta egy micimackós üvegmatrica. :D
2016. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fogorvosomnál szemmagasságban van egy tükör, szóval azt nézem, hogy mit művel a számban. :D
2016. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én általában nézelődök, és van, hogy a doktornőt, de nem a szemét, pl. a fülbevalóját, haját, stb. Aztán van, hogy a szobát, az asszisztenst, de ha sokáig tart a dolog vagy nem akarom látni (pl. injekciós tű) akkor becsukom a szemem és ellazulok.
2016. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor feltették a fogszabályzóm nekem végig nyitva volt a szemem. Az pedig elég hosszadalmas (másfél óra). De cuki a doki, mondta mit csinál, megmutogatta a dolgokat, meg minden.
2016. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!