Mennyibe kerul?

Figyelt kérdés

Sztk-s alapon mennyibe kerul a nappali fogszabalyzo? Es lehet szineket valasztani?:D

Es mennyi ideig kell rajta lenni nekem ha csak az egyik fogam all el egy picit? Koszonom elore is a valaszokat!



2016. szept. 18. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy.

Nekem 30000/fogsor. 16 vagyok.

Nekem sem nagyon állnak rosszul a fogaim, de nem jó a harapásom, ezért kell. Nemsokára felrakják.2-2,5 évet mondtak.

2016. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok. Akkor nagyjabol jol gondoltam. Koszonom a valaszt!:)
2016. szept. 20. 20:45
 3/3 anonim válasza:
Nekem 75,000 re jön ki az egész. 17 vagyok, szóval még hatareset. Október 14 ragasztanak, ha Pesti vagy ne menj korzetishez, mert én pl mikor hívtam őket márciusban, novemberre adtak volna időpontot. (ez csak annyi hogy megnezik mi a helyzet) ok adtak egy telefonszámot, hogy hívjam fel őket, a Heim Pál száma volt, és oda nem kell sem időpont se semmi. Igaz 2 órát ott voltam, de megcsinaltak a röntgent, és májusra kaptam az időpontot mintavetelre, majd júniusra kellett apummal menni megbeszélni a kezelés menetét. Októberben meg már fent is lesz a fogszabalyzom :)
2016. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!