Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel erősíthetem meg a...

Mivel erősíthetem meg a fogaimat? Calcium Sandos pezsgőtabi? Nagyon érzékenyek és a felső fogaim alja szinte átlátszó.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
uhh az én fogaim is átlátszóak, úgyhogy én is várom a választ :(
2010. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a bajom, hiába mostam napi 3x, elkezdtek törni. Minden nap iszom Calcium tablettát és elkezdtem enni sajtokat. Minden nap eszem valamilyet, meg iszom egy pohár tejet. Nem vagyok oda egyikért sem, de a fogaim megerősödtek, nem törnek, semmi bajuk azóta.
2010. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első vagyok pedig én nagyon sok tejet iszom. de ezek szerint akkor calcuim pezsgőtablettát kell szedni... és mennyi idő múlva lesz valami minimális eredménye is? és meddig kell szedni?
2010. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15.52! Válaszolj légyszíves az utánad következő kérdésre! Mennyi ideig szedted a Calciumot? Én is mindennap iszom tejet és gyakran fogyasztok de sajtokat, de mégis szinte átlátszóak a felső fogaim. Előre is nagyon köszi a választ!
2010. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15:57+első vagyok

nekem az alsóak is átlátszóak :( amúgy szedek vitamint de abban csak annyi kálcium van hogy a napi bevitel 25%-a

2010. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a vitinne kapszula egész jó, meg a sensodyne fogkrém is... bocs a reklámért, de nekem használt!
2010. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a sensodyne-t ajánlom. 1-1,5 hónap után van már hatása. Nekem használt.
2010. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, ha áttetsző a metszőfogaid rágóéle, sőt.

Gyakorlatilag azért van, mivel a zománc áttetsző, és a rágóél áthajlásában nincs dentin(ami sárgásvörös) ami megszínezné.

2010. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15.52 vagyok. Én kb 4 éve iszom minden nap Calcium pezsgőtablettát, nem is hagytam abba, biztos ami biztos.Pár hónap múlva már éreztem a hatást.
2010. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9.12! Hány db-ot iszol meg naponta a pezsgőtablettából?
2010. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!