Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lett barna csík a fogam...

Mitől lett barna csík a fogam tövén, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam átnézettetni a fogaim akkor bekenték ezüstnitráttal attól lett az egyik elsőfogam tövén is ilyen (mint a rágófogak tetején kis barna csík ami nem lyuk). Visszamentem fogkő leszedésre kicsit le is kopott de nem tünt el teljesen az a csík sem, de ekkor ismét bekente a doki ezüstnitráttal. Nem tudom h ez jót tett e...Ma észrevettem hogy a leghátsó fogam tövén is van egy ilyen barna csík és a 6.fogam oldalának a közepén két feketés pötty. Nem fáj, nem is érzékeny. El lehet tüntetni valahogy, mitől lehet ez. Nem iszok teát, kávét meg csak tejjel. Amugy meg szinte csak vizet. Ja és nem dohányzom.
2016. szept. 25. 13:29
 1/1 anonim válasza:
Jön le a fogzománc. Nekem is van, nem tudom mit lehetne vele kezdeni.
2016. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!