Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utcai fogászat jó?

Szentkirályi utcai fogászat jó?

Figyelt kérdés
Az van, hogy magándokinál már eddig egy kisebb vagyont elköltöttem a fogamra, és mivel nekünk a szentkirályi a sulifogászatunk, gondoltam odamegyek, eddig mondták sokan, hogy jók. Nektek mik a tapasztalataitok?
2010. ápr. 24. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A SOTE-re gondolsz, vagy a Központi Stomatológiai Intézetre? A Szentkirályi utcában két TB-finanszírozással működő fogászat van.
2011. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmelweis. Amúgy azóta már voltam ott jó párszor, és csak jót tudok mondani:)
2011. márc. 25. 13:11
 3/6 anonim válasza:
100%
Na most a semmelweis melyik? mert a 40. szám alatt van a KSI, a semmelweist meg nem találom, az lenne a 47 szám alatti (gyerek)? ma mennék, kíváncsi vagyok melyiket ajánljátok
2012. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát a szentkirályi utcában is van egy intézet (ez a konzerváló klinika), ez az újabb, könnyű megismerni:)

Meg a Mária utcában is van egy hely, ami hozzátartozik, ez a szájsebészeti. Ha gyerekfogászatra mész, akkor a szentkirályiba menj. Egyébként azt hiszem, mindenképp ide kell bejelentkezned, mert még ha a mária utcába is kell menned, innen irányítanak át.

2012. nov. 5. 20:25
 5/6 A kérdező kommentje:
és amúgy ez a szentkirályi 47.
2012. nov. 5. 20:26
 6/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 5. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!