Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Három bölcsességfogat mennyi...

Három bölcsességfogat mennyi idő kiműteni ill. egy ilyen műtét pl. munka szempontjából mit befolyásol?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki fogszabályzóm lesz, de e miatt ki kell műteni mind a három bölcsességfogamat. Én úgy hallottam egyszerre max. 2-t műtenek ki, igaz ez? Ill. dolgozom 12 órás műszakban, egy ilyen műtét igényel szabadságot vagy nem befolyásolja (ápoló vagyok)? Azt tudom, hogy egy éjszakát a klinikán benn kell maradni. Köszönöm előre is!!!

2016. okt. 6. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg azért is ki kell műteni, mert valószínűleg ha kinőnek az is nagy gondot okozna, nem férnek el.
2016. okt. 6. 19:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? (azért kérdezem mert minél idősebb az ember annál nehezebben jönnek ki a bölcsességfogai) Altatásban csinálják majd?

Nekem fél perc alatt kiszedte a doki, egyiknél kellett kicsit felvágni az ínyt de az is megvolt hamar. Persze nem egyszerre csináltattam. Semmi bajom nem volt utána, még fájni se fájt, másnap simán mentem dolgozni.

30N

2016. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és egy doki egy éve azt mondta, hogy olyan rossz helyen vannak, hogy 25 éves koromig várni kéne vele, hogy merre mozognak :/ Én viszont addig nem szeretnék várni.
2016. okt. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!