Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogcsíra hiányom van.21 éves...

Fogcsíra hiányom van.21 éves vagyok, és 20 fogam van, abból a két középső alsó tejfog. Segítség! Valami támogatás?

Figyelt kérdés
A 20 fogból a 2 alsó tejfog. Kicsi korom óta szuvas középen,nem nyúlnak hozzá,mert félő ha megfúrják,kiesik és annyi. Van erre valami támogatás?Alig van rágófogam,a metszőfogaim mind el vannak csúszva. Anno elkezdtük a rendbehozást,de sajnos anyukáméknak nem volt 100.000 ft-ja fogszabájzóra. És annyiban maradt. Most sincs nekem jelen helyzetben több százezrem fogakat pótolni. Van erre valami támogatás?végül is genetikai rendellenesség,nem tehetek róla. Volt régen egy doktornő,aki erről akart kutatómunkát végezni,és segített volna. De elköltöztem nem rég. Esetleg tudna valaki ebben segíteni? Alany is szívesen vagyok.
2016. okt. 7. 04:03
 1/1 anonim ***** válasza:

22 évewen még 6 tejfogam van, nincs fogcsírám.

Tejfogra nem eaknak fogszabályzót ezt megtapasztaltam.

Sajnos ha jó tartós fogat szeretnél akkor a zsebbe kell nyúlni. Ezt nem támogatja az állam.

2016. okt. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!