Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után 2...

Bölcsességfog műtét után 2 hónappal is kellemetlen, ez normális?

Figyelt kérdés

Több mint két hónapja vették ki az alsó bölcsességfogamat, és azóta az állkapcsom oldalán kellemetlen, enyhén szúró érzést tapasztalok, nem állandóan, csak ha eszem, és ha fogat mosok. Mióta kihúzták, folyamatosan ez van, de egyre enyhébben.

Nektek volt már ilyen? Érdemes vele visszamenni a szájsebészetre? Vagy csak annyit mondanának, hogy várjak? Nektek használt valami?



2016. okt. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Off: Mennyire volt rossz a műtét? Nagyon fájt? Nekem is ki kell venni a 2 alsót. :/
2016. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hamar megvolt,nem volt vészes, de lehet hogy megsérült ott valami ideg vagy nem tudom, most miért ilyen.
2016. okt. 9. 12:46
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem márciusban húzták ki bal oldalt alul.

Nálam is sokáig érzékeny volt, meg fura, még tapintásra is. Lassan, de gyógyulgat. Normális, hogy még kellemetlen, de hogyha a 3. hónap végén és a 4. hónap elején is kellemetlen lenne, talán jobban jársz, ha visszamész a dokihoz.

2016. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Snorri ***** válasza:
Ha enyhül, akkor nincs nagy baj szerintem. Az idegsérüléssel sem igazán tudnak mit kezdeni. Általában regenerálódik magától, B vitamin komplexxel segíthetsz, ha tényleg arról van szó. Bár szerintem belefér.
2016. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!