Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek az ajakherpeszemmel?

Mit tegyek az ajakherpeszemmel?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete kijött egy herpesz a számon, de nagyon nagy területen, és nem akar elmúlni. Használok rá Telvirant, az első néhány napban még jegeltem is meg fogkrémmel kenegettem. Napközben van, hogy kiszárad és nagyon fáj, utána kis idő múlva pedig mintha gennyes lenne és olyankor le is tudom szedni a felületét. Ez így váltakozik, de javulni nem akar. Nektek van valami trükkötök ami segíthetne? Fontos lenne mert 23-án fellépek egy megemlékezésen. Előre is köszi a segítséget.

2016. okt. 20. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

"meg fogkrémmel kenegettem", hogy a virusok meg bacik frissen mosott foggal harapdáljanak????

Amikor kiszárad (illetve már abban a fázisban van) akkor inkább börpuhitoval (pl. Nivea) kenegesd. Kevésbé repedezik. Egyébként ilyenkor már csak türelem....türelem. (Mindenféle immunerösitö hasznos!)

2016. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Labello a legjobb ra ilyenkor mar meg valami aloe veras cucc
2016. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el Lizin-C t szedni. A lizin herpesz stop hatású, egy eszenciális aminósav amit a szervezetünk nem képes előállítani. Az első nap akár 8 kapszulát is bevehetsz.

Ha akkor kezded el szedni amikor még nem fakad ki ,elő sem tör.

2016. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!