Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha valakinek rosszak a fogai...

Ha valakinek rosszak a fogai 3 már hiányzik de tesz ellene nem volt igénytelen akkor ez mitől lehet? Tényleg annyira vissza taszító ha hiányzik pár fog? Fogpótlást csináltatott már valaki?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tényezőn múlik a fogak minősége, például a genetikán, de még az ivóvíz minőségén is.

Hogy mennyire kell rá odafigyelni... az első fogak minősége nyilván nagyon feltűnő, a hátsóké kevésbé, kivéve ha olyan munkakörben dolgozik valaki, ahol rendszeresen belátnak a szájába (pl. énekes, színész).

Pótolni sokféleképpen lehet a fogakat, érdemes erről konzultálni szakemberrel.

2016. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy túlmosni is, hamarabb elkopik a felső réteg ami véd, de amúgy a nagyrésze genetika. Én ismerek olyat aki kb heti 1x mos fogat 50es és semmi baja a fogainak. Hát attól függ honnan hiányzik és mekkora a lyuk a helyén, de egyébként a mai társadalmunkban ami a külsőségekre megy én minden gondolkodás nélkül pótoltatnék, mert egy állásinterjún l rettentően kinézik az embert ha nem "tökéletes". De pl nekem ha kiesne alulról egy akkor simán össze rendeződnének mert van egy kis torlódásom és nem is látszana, hogy kevesebb van e. Szóval a lényeg a látszat.
2016. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!