Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjjel, alvás közben teljes...

Éjjel, alvás közben teljes erőmből összeszorítom a fogaimat, annyira, hogy néha komolyan fájnak. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Mit okozhat, mi okozhatja, és mivel lehet ezt megakadályozni?
2010. ápr. 28. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvosnál lehet csináltatni harapásfogót.Bár,nem olcsó...

Egyébként állítólag a stressztől van...

2010. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd utána érdeklődök. Stressztől bőven lehet.
2010. ápr. 28. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom sajnos :( Nem tudom miért, valószínű tényleg a stressz miatt. Harapásgátló után érdeklődtem már, de számomra megfizethetetlen az ára jelen pillanatban.
2010. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogorvossal csináltass harapásemelő sínt.Maszeknál 10-15 ezer államiban tuti olcsóbb
2010. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a stressz az oka. Én is szenvedek vele. Hosszú távon foghullást okozhat, szóval vigyázni kell.

Nekem eddig az vált be,hogy nyitott szájjal alszom el.Egyébként próbálj ellazulni, esetleg meditálni.Az is sokat segít ám.

2010. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2010. ápr. 28. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök. Engem éjszaka a párom szokott oldalba vágni, mert én csikorgatom baromira hangosan. De kiskorom óta.. Akkor is a stressz miatt lehetett, de én most sem stresszelek nagyon... nem értem.
2010. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!