Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj időnként a gyökérkez...

Miért fáj időnként a gyökérkezelt fogam?

Figyelt kérdés

Be volt gyulladva de gyökérkezelték, tömték és korona került rá. pár naponta viszont érzek egy tompa fájdalmat ami pár perc, max fél óra után megszűnik.

Igazából nem is zavarna ha biztosra tudnám hogy nem veszélyes, nem lesz ebből komoly gond.


2016. nov. 13. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gyökérkezelt fogam 3-4 napig rendesen fájt, és még egy-két hétig érzékeny volt, meg-meg fájdult, aztán rendbe jött.
2016. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Röntgen kellene, hogy nincs-e gyulladás.
2016. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont két hete tömték be a gyökérkezelt fogam.

Azóta nekem is fájdogál, na nem olyan élesen, hanem ha fekszem, van egy bizonytalan nyomásérzés az arcomnak azon a felén. Rágásra nem érzékeny.

Én is tartok attól, hogy be van gyulladva és később gebasz lesz, de még várok vele, hátha enyhül, ilyenkor szerintem egy megfázás is könnyen bellobbanthatja.

Szóval nem vagy egyedül, szerintem kicsit várj még, ha nem enyhül, vagy rosszabb lesz, én is tuti visszamegyek a dokihoz.

2016. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!