Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eszreveszi a partnerem csokolo...

Eszreveszi a partnerem csokolozasnal, ha kivheto fogsorom van?

Figyelt kérdés
22eves vagyok, sajnos oda jutottam, hogy a ket szemfogam maradhat csak feluk es alul is csak az a ket hosszabb fog(nem tudom a megnevezesuket). Baratnom meg nem volt, pont a rossz fogaim miatt, de most ha kiveheto fogsorom lesz es eljutnek valakivel csokig, az eszrevenne, hogy kivehetos fogaorom van?
2016. nov. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, én nem mászok bele a másik szájába, de ha valaki igen, annak nyilván feltűnik.
2016. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret ígyis úgyis szeretni fog. Ez ne tartson vissza.
2016. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok nem felni ettol. Szerintem ha kozlom eg Lannyal, hogy nekem kiveheto fogsorom van a pofamba nevet es otthagy.
2016. nov. 14. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek engem zavarna. Előbb utóbb kiderül. Nem a fogsorral van a bajom, hanem, hogy 22 éves vagy és ennyire nem törödtél az egészségeddel. Azért manapság ha valaki évente eljár fogorvoshoz, az nem fog 22 évesen fogsort viselni.

Figyelj oda jobban magadra, biztos van olyan akit nem fog ez zavarni, szóval ne add fel.

2016. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megfelelően elkészített fogsor, nem okozhat problémát, észre sem lehet venni. Rögzíteni fogják a meglévő fogakhoz, ragasztót is lehet használni.

Nem úgy fogsz bemutatkozni, hogy kikapod a fogsorod :)

Szóval csak bátran!

2016. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!