Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kávé vagy a tea színezi el...

A kávé vagy a tea színezi el jobban a fogakat? Mi hozza helyre?

Figyelt kérdés

Reggelente teázom, munka közben pedig általában szükségem van két automatás kávéra.

Három hónapja kávézom ennyit és már sárgásabb a fogam.

Ez zavar. Nem akarom, hogy még csúnyább legyen, sőt vissza szeretném nyerni az előző színét?

Mivel próbálkozzam?

Másik fogkrém? Melyik?


2016. nov. 13. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ohh,kérlek jelentsétek, hogy át tegyék másik kategóriába.
2016. nov. 13. 21:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira elszínezik, nekem a teától sárgásabb. Fogorvosomat kérdeztem, hogy mit tud ajánlani, azt mondta, hogy ha nem mosol AZONNAL fogat utána, akkor tök mindegy. A legegyszerűbb félévente elmenni fogkőlevételre - úgyis annyi időnként ajánlott -, és akkor lepolírozzák a fogad fehérre.
2016. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én nagyon nagy teás vagyok, de tényleg! Eszméletlen sokat iszok minden nap, de nekem nem sárgák tőle a fogaim. Szerintem azért mert én napi 3x mosok fogat. Kipróbáltam heti 2x egy nap fogsikálással és már sárgábbak lettek. Szóval azt tudom csak ajánlani, hogy moss többször fogat. Amúgy nem tudom, nálam nem függ semmi a fogkrémtől, szóval nekem az tökmindegy. Viszont vannak ilyen felhabzó fogporok, használtam és NAGYON jók! Lehet kapni bioboltokban. Remélem segíthettem! :)
2016. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joe001 ***** válasza:
A tinta is elég szépen megszínezi a fogakat , de a szurok , még tartós fényt is ad neki :D :D
2016. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a fogpor nekem teljesen új. Csak bioboltban lehet kapni? Mennyibe kerül? Hogyan kérjem, mi a neve?


Reggel, lefekvéskor és mikor mossátok még meg? Munkahelyen??

2016. nov. 14. 06:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tudtommal a kaja utáni gyors fogmosás meg azért nem jó,mert akkor meg a savtól felpuhult zománcot sérted fel..
2016. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!