Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fáj nagyon a fogam?

Mitől fáj nagyon a fogam?

Figyelt kérdés
Most voltam 3 hete fog orvosnál és meg csináltam két hátsó fogamat kiszedte belőle az idegeket aztán szépen rakott bele valami orvosságot majd két nap múlva betömte rendesen, de most a napokba nagyon durván elkezdett fájni mindkét fogam amelyiket csinálta, de nem is teljesen gyakorisággal hanem van hogy fáj egy fél órát vagy órát aztán pedig nem fáj egy ideig, vagy ha öblögetem hideg vízzel akkor elmúlik, mi lehet az oka a fog fájásnak, ha ki lett szedve az ideg?

2016. nov. 22. 01:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet koroai volt még a végleges tömés, talán még tisztítani kellene a gyökereket, menj vissza a fogorvoshoz ha nagyon fáj. Ha csak ráharapásra fájna, akkor az egy idő után elmúlik.
2016. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!