Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tisztitsam meg a fogam...

Hogyan tisztitsam meg a fogam es inyem kozti reszt?

Figyelt kérdés
jobb oldalt lent no a bolcsessegfogam, es neha az inyem begyullad gondolom koze kerul valami nem oda illo dolog, megcsak felig bujt ki, most megint begyulladt, amugy nagyon gondosan odafigyelek a szajapolasra, rendesen mosok fogat napi 2x vagy 3x, szajvizet hasznalok stb, fogorvoshoz jarok minden aprosaggal mert ugy gondolom a fogak egezsege nagyon fontos. mar ketszer voltam ezzel a fogammal kapcsolatban tisztitason, o ilyenkor rendesen kitisztitotta ezt a reszt stb. kerdeztem mar ot is ezzel kapcsolatban de csak ennyit tudott mondani h mossam szajviz de ha gond van var vissza. a heten sajnos nemtudok elmenni hozza mert dolgozok, suliba jarok, legkozelebb csak jovohet szerdan tudok elmenni, viszont nem akarom, hogy jobban begyulladjon. probaltam en fultisztitoval kicsit piszkalni, utana oblogettem, de szeretnem eltuntetni valahogy azt a kis gyulladast, mer ha ragok vagy kinyitom a szamat azert fajdalmas. nem veszes a gyulladas, szoval nem piros csak annyi hogy egy kicsit megdagadt az iny es faj. valakinek van valami tippje?
2016. nov. 30. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem éveken át nőtt, és ugyanígy voltam. Végül meguntam, és inkább kihúzattam, úgysincs sok szerepe a rágásban, ráadásul nehéz elérni fogmosáskor.
2016. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alaposan moss fogat minden étkezés után, de puha sörtéjű fogkefével, hogy ne sértsd fel az ínyed, ha gyulladt, akkor arra nagyon jó a Gingisol Plusz oldat, azzal ecseteld be minden fogmosás után és pár nap alatt leviszi a gyulladást.
2016. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!