Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet a fogbol levagtni?

Lehet a fogbol levagtni?

Figyelt kérdés
azt tötént hogy letört a lapatfogam a jobbszelso de pont jo meretre igy mar az a fog nem log ki mert mindig utaltam hogy kilogott a ket lapat fogam sokan csufoltak is emaitt! de a balszelso kilog meg mindig nagy es ebbol nem lehet vagatni vagy csiszoltatni? hogy szintbe hozzak a kettot

2016. dec. 7. 13:29
 1/2 anonim válasza:
Elmész a fogorvoshoz és egy szintre tudja csiszolni,ez egy pár perces művelet és nem is fáj.Nekem elöl alul a fogam kezdett letöredezni és amikor elmentem fogtömésre akkor megkértem a dokit ,hogy a letört részeket csiszolja egy vonalba.
2016. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fiatal vagy, akkor a fogszabályozás is megoldás lehet. Egyébként le lehet csiszolni ill. koronát rakni rá, hogy mértani pontosságú elrendezést mutasson.
2016. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!