Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy darab letört az egyik...

Ha egy darab letört az egyik rágófogamból az menthető még?

Figyelt kérdés

van egy rágófogam ami korábban már kapott egy pici tömést. Teljesen szép fehér nem fáj semmi baja nem volt egészen ma reggelig. Pirítós evés közbe éreztem , hogy valami nem oké. Mikor megnéztem észrevettem hogy a nyelvem felőli oldalon a fog oldalából letört egy kis darab. Azóta megörülök mert érdes a felülete meg vágja a nyelvemet. A kérdésem az lenne , hogy a legrosszabbra számítsak ? szájsebészet és hasonlók. Túl szép lenne , hogy csak kipótolják a letört darabot és kész. Picit félek.


24/L


2016. dec. 11. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki lehet cserélni.Kerámia fogra csak az ha nagyon zavar.Amúgy meg nem minden esetben menthető ez a fog arhictúrájától függ szerintem ha ezt egy fogorvosnak elmondod akkor ő tudni fogja mit kell tenni.
2016. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!