Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sürgös lenne! FOgorvost...

Sürgös lenne! FOgorvost keresek IX. Ker. -ben ahova nem kell bejelentkezni és ellátnának 16 éves vagyok!?

Figyelt kérdés
Ja és ingyenes nekem? Köszi a segitséget.
2010. máj. 2. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
van egy fogorvos a mester u.19-ben.az ingyenes,gyerekfogászat.viszont a dokinő egy vadbarom.szerintem ne azt válaszd.van még az SZTK-ba fogorvos,ott nemtudom,hogy 16 évesen fogadnak-e.A szentkirályi u.-ba van jó fogorvos,ami ingyenes,de ott be kell jelizni.
2010. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ott csak az a nő van?mert ha többen vannak akkor máshoz mennék ellátnának máshol is?? pl: XI. ker ott a fehérvári utnál. Oda szivesen mennék
2010. máj. 2. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
mester u.-ba igen csak az a nő van.
2010. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha én a 9. ker-i vagyok akkor csak oda mehetek sehova máshova? nem ugy van hogy szabad orvosválasztás?
2010. máj. 2. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
A tűzoltó utcában van egy rendelő, ahol rendesek, felkészültek az orvosok, normális áron dolgoznak és többen vannak.Ja és mindennap rendelnek este 8ig.
2010. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!