Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzón miért van...

A fogszabályzón miért van olyan "kábel" vagy mi?

Figyelt kérdés

[link]

Arra gondolok, ami a 4. fogánál van először...az én fogszabályzómon a 3. fogamtól van, de nekem a 2 4-es fogamat kihúzták...



2016. dec. 19. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az valami mas dolgot csinal, mint a tobbi. Szoval talan az fixen ott marad, mert jo helyen van/szepen all, a tobbi fogat amin meg normalis a brekett, azt meg mozgatja jo iranyba.
2016. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azon keresztül töltik fel a lemerült elemeket. Mert ha nem tudtad, a szabályzó árammal működik.
2016. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kis "antenna" azért van ott hogy ha gond lenne a harapásoddal(pl mélyharapás) akkor egy gumi segítségével amit ebbe akasztanak bele "összekötik" az alső felső állkapcsodat

[link]

2016. dec. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha harapási gondod van, majd arra kell akasztanod a gumikat!
2016. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor en az elso valaszommal nagyon mellelottem, kerlek ne haragudjatok:) valaki amugy leirhatna, hogy hogyan mukodik a fogszabalyzo. Most hogy eszembe jutott, ahogy a gumit rarakta a brekettre az is lehetett kulonbozo, talan az van kapcsolatban azzal, hogy melyik fogakat mozgassa?
2016. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg nekem neha nagyon vastag drotot tett, neha meg vekonyat. Mi a celja ezeknek?
2016. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és nekem vannak harapási gondjaim. Ez a gumis dolog általában mennyi ideig tart?

A drót nekem sem mindig ugyanolyan, amikor vastagabb akkor jobban tudja húzni össze a fogadat!

2016. dec. 22. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más hogy meddig tart, erre nem tudok konkrét választ adni. Ezt a gumit csak evésnél és fogmosásnál veheted ki, és ha elszakad neked kell cserélni 
2016. dec. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!