Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata Dr. Kónya Éva nyíregyházi fogorvossal?

Figyelt kérdés
Mert hallottam hogy sokaknak először elrontják a fogszabályzást sztk-ban és azért mennek utána magán rendelésre. Nekem pár hónap múlva lesz feltéve a fogszabályzó a fent említett orvos fogja feltenni.De nem annyira bízom benne.Ígyis már 2,5 éve várok rá.

2016. dec. 25. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tudok neked szuperjó dokit mondani Nyíregyen. Nem olcsó, de rábízhatod magad teljesen. Évek óta járok hozzá, az első doki, akitől nem kell félnem és tudom, hogy a pénzemet jó helyre teszem, ha neki fizetek. Ha két opció közül az olcsóbbik is jó neked, akkor egyenesen megmondja, nem próbál a páciensen meghízni.

Ha érdekel, elérhetőséggel küldöm privátban.

2016. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos már mindegy mert a befizettük a fogszabályzó árát, meg minta vétel is volt, nem fizetik vissza amúgysem meg nem kezdem megint előröl.Azért köszi.
2016. dec. 25. 12:26
 3/8 anonim válasza:
Úgy tudom Használt alkatrészeket rak az ember szályába de nem szòl. Ezen akar keresni. De ez lehet az egész fogszabályzó szakmára igaz.íveket meg mindent újrahasznosítják emberek szájból szájba hagyományozás útján,mint a mese
2017. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Úristen.Remélem nem igaz, elhányom magam a perben.
2017. nov. 4. 22:31
 5/8 anonim válasza:
még valaki?
2018. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta már fent van a fogszabályzóm, és semmi gond nincs vele.Végtelenül aranyos orvos, és szerintem elég jó munkát is végez. :)
2018. márc. 23. 19:22
 7/8 anonim válasza:
Nagyon jó doki. Szakértelem. Kedvesség. Hülye aki rosszat írt tóla, nem tudja mit beszél.
2019. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is hozzá járok. Szerintem jól csinálja amit csinál, és meg vagyok elégedve.
2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!