Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek, hogy a fogszabál...

Nagyon félek, hogy a fogszabályzó gyűrű tönkreteszi a két nagyőrlőt, amire húzzák. Mit csináljak, hogy ez ne történhessen meg?

Figyelt kérdés

22 évesen lesz fogszabályzóm, úgy alakult a dolog. Ebben a korban ugye már csak magánban lehet elmenni és megcsináltatni, ilyen szempontból szerencsém van, egy kedves fiatal hölgy az orvosom, akit sokan dícsértek nekem is, hogy jó szakember, szóval megbízom benne. De egyszerűen nagyon félek a gyűrűktől, mert felülre mindenképpen fel kell tennie őket, hacsak pár hónapig is, mert tágítania kell a fogívemet (alulra is akart, de azt mondta oda lehet tubust is, ha annyira tartok tőle, szóval abban egyeztünk meg).


Nem tudom meggyőzni magam, hogy nem fogja tönkretenni a fogaimat, félek hogy alászuvasodik. Eddig se lyukas, se tömött fogam nem volt. Hiába mondta el a doki is többször, ha rendesen ápolom nem lesz semmi bajuk, így is állandóan arról nézegetek képeket, mert nem hiszem el, hogy annak semmi nem tud alámenni... A csokiról nyilván le tudok mondani abban a pár hónapban, de az nem lehet, hogy semmire ne harapjak rá addig.


Légyszi segítsetek, ez lehet hogy hülye kérdés, de engem nagyon idegesít. Köszi!



2016. dec. 25. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
2 év után vették le a gyűrűimet a felső őrlőimről, az égvilágon semmi bajuk. Ne aggódj, a ragasztó jól odafogja, kitömíti a rést, és ha alaposan fogat mosol (fogköztisztítóval is), nem fog szuvasodni.
2016. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!