Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S.! A hánytatásom miatt...

S. O. S.! A hánytatásom miatt a fogaim kezdenek tönkremenni. Csak félek fogorvostól. Mit tehetek hogy ne csesszem szét a fogzománcomat?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne
2010. máj. 3. 20:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be a hánytatást.
2010. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mennek tönkre a fogaid akkor már szétcseszted a fogzománcod.

Gratulálok, a rohadt fogak majd jól állnak az alakodhoz amit a hánytatással elértél.

Gondolom megérte.

2010. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De nem tudok leállni. Van hogy egy nap megeszek 15.000 kalóriát, és azt valahogy ki kell hánynom, sz*rnom, vagy mit tudom én. Nem tudok ellene mit tenni. Egyszerűen bűntudatom van a zabálás miatt :P

Még lehet valamit kezdeni a fogaimmal? Hány nap alatt jönnek "helyre"?

2010. máj. 3. 21:03
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rohadnak, nem jönnek helyre. Csak legfeljebb nem romlik tovább. Fogorvos és pszichiáter mielőbb.
2010. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én értelek, de nem tudod elkerülni a fogorvost. Ne tőle félj, hanem magadtól. És mielőbb szükséged van egy pszichiáterre is.
2010. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok agybeteg! Nem értitek? Nem kell nekem semmi, csak hogy pár nap alatt helyrejöjjenek a fogacskáim
2010. máj. 3. 21:24
 7/24 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen szer amivel rendbe lehet hozni "házilag"?
2010. máj. 3. 21:24
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak helyrejönni soha többet a fogaid. Szóval ha tovább hánytatod magad, akkor számolni kell azzal, hogy mind kiesik. Sajnálom, ha ennyire hülye vagy, akkor meg is érdemled....
2010. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi ilyen szer, nőjél ki a tündérmesékből.

A dolgoknak következményeik vannak, de ezt nyilván rég tudod.

Menjél a fogorvoshoz.

2010. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
15000 kcal? Az durvasok. Mit eszel és mennyit? Hát a gyomorsav, főleg HCl az nyilván mar mindent szinte ezt sztem mindenki szokta érezni, a fogaidon nemigazán lehet segíteni. Max csere.
2010. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!