Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » PÉCSI fogszabályzósok!?

PÉCSI fogszabályzósok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki csináltatta a rögzitett fogszabiját Dr. Kéri Ágnesnél? És aki ott csináltatta annak:

1. Mennyibe került a felső fogszabi??

2.Jól csinálja meg? Viszonylag fájdalommentesen?

3.Lehet kérni színes gumikat rá?(és ha igen ti milyet szoktatok?)

4.A mintavétel után mikor teszik fel?

5.Erősen javasolta (erőltette) a foghúzást ha kellett? vagy ha azt mondtátok nem akarjátok akkor anélkül is felrakta a fogszabit?

6.Feltétlenül be kell tömetni ha van lyukas fog?

7.Ha megyünk pár hetente meghúzni a fogszabit akkor mennyi t kér érte?

Válaszotokat előre is köszönöm.:)



2017. jan. 6. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont nála csináltattam. :)

1. 46 ezer volt.

2. Igen, szerintem nagyon jól végzi a dolgát.

3. Az én fogsoromra olyan kellett, ami önligírozós, erre pedig nemhogy nem kell, de nem is adnának gumit.

4. Nekem sok idő volt, mert a hetes fogaim később kezdtek el nőni (15 éves vagyok), és várni kellett, mire kibújnak teljesen. 7 hónap volt, de máskonál szerintem ez kevesebb is lehet.

5. El tudom képzelni, hogy lett volna olyan orvos aki kihúzatta volna 4 fogam, de szerencsére ő úgy vélte, hogy 3 mm hiánynál ez felesleges, szóval nem húztak.

6. Nem tudom, nem voltak lyukas fogaim, de szerintem igen.

7. Ha nem cserél ívet, csak kiveszi az esdigit, picit meghajlítja, akkor ingyenes, ha ívet cserél, nekem az 6000 forint ívenként.

Én ajánlom őt! Remélem segítettem, sok sikert :)

2017. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!