Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudom csillapítani a...

Hogy tudom csillapítani a szájüregben előjött gyulladást, duzzanatot?

Figyelt kérdés
A hátsó fogak mellett jött ki egy keményebb duzzanat csak úgy magától, eléggé fáj és kisugárzik a fájdalom a nyirokcsomóra meg torokra is picit. Sós vízzel öblögetek, szedek cataflamot, plusz szódabikarbónával is mosom néha. Mit lehet még tenni? Ha hétfőig semmi változás hívjam a fogászatot és kérjek időpontot? Tályog szerű valami talán, de nem tudom.

2017. jan. 7. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyulladt a gyökérnél az a fogad amelyik mellett a pukli van, arra tör utat magának a genny, menj el mielőbb fogászatra, lehet gyökérkezelni kell a fogad és akkor megszűnik a gyulladás. Gingisol plusz ecsetelő jó lehet a puklira míg nem jutsz el a fogorvoshoz.
2017. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gingisolt használok igen, holnap meg ha nem múlik, akkor telefonálok fogászatra időpontért. Magánhoz járok, nemrég volt a másik oldalon gyökérkezelés elkezdés.
2017. jan. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!