Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Múltkor találkoztam egy régi...

Múltkor találkoztam egy régi ismerősömmel és konkrétan szarszagú volt a szája. Erről ő tud szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiatal, 17 éves fiúról van szó és ahogy beszélt, egy olyan jellegzetes szúrós szag árasztott el mindent. Kb. meg is undorodtam tőle. Ő tud erről? Mi okozhat ilyet?
2017. jan. 7. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok esetben a beteg nem is tud róla. Valahogy el kellene mondani neki, úgy, hogy ne is sértődjön meg. Ez reflux betegségtől kezdve, akár gyomorfekély is lehet.

Mivel fiatal, valószínű nem vészes, viszont annál kellemetlenebb, ezért kezelésre szorul.

2017. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ileus-a lehet. (bélösszenövés) Annak van szar szaga. Küldd orvoshoz!
2017. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem állandójellegű, de ha valaki sokáig nem beszél, és csukva tartja a száját, nem eszik, nem iszik közbe, akkor az elég kellemetlen szájszagot tud eredményezni. Miért nem kínáltad meg egy rágóval?:D
2017. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rágó eszembe se jutott ott.. Inkább menekültem el :D
2017. jan. 7. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szivd be a levegot amit kifuj
2017. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez en lol a sef ajanlatat fogyasztottam

*15

2021. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!