Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keresztharapással edzeni?

Keresztharapással edzeni?

Figyelt kérdés
Az alsó állkapcsom kb. egy fél centivel el van csúszva, a harapásom az utolsó milliméteren megy el keresztbe, több helyen voltam már, harapásemelőt javasolt a szájsebész, de fogászaton pedig ragaszkodtak a fogszabályozóhoz, ami 500e Ft lenne és mindenféle sztorival próbáltak elijeszteni minden más próbálkozástól, a fogorvosom szerint le akartak húzni. Szerintetek? Emellett sportszervezőként tanulok és személyi edzőként dolgozom, de edzés közben két alkalommal is előfordult, hogy "félre haraptam", ilyenkor megrándult és a második alkalommal csúsztak is a fogaim illeszkedései. Az elcsúszott állam már évek óta megvolt, az esztétikai probléma kivételével semmi gondot nem okozott, de ez a második alkalom teljesen elrettentett. Az orvosokban már nem bízok, mivel több alkalom után sem jutottam előrébb, ezért olyan személyek véleményére és segítségére lenne szükségem, akik esetleg hasonló cipőben járnak vagy ismernek ilyen embert.
2017. jan. 8. 00:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!