Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tejfogat el lehet rakni?

Tejfogat el lehet rakni?

Figyelt kérdés
Kiesett a kisfiamnak a tejfoga.Vettunk neki tejfog tarto dobozt,mert elszeretne rakni emlekbe.Azt nem tudom hogy ha kiesik le kell sterilizalni,és hogyan vagy mit kell vele csinalni hogy ne menjen egy idő után tönkre?
2017. jan. 9. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
megfeketedik a tejfog egy ido utan, eleg rondak lesznek...
2017. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha símán átmosod, akkor el lehet minden további nélkül tenni.


A fiaimnak minden tejfoga megvan, pedig már jócskán elmútlak 20 évesek.


Azt meg végképp nem tudom, MIÉRT kellene megfeketedniük. (Amiket eltettünk, azok nem feketedtek meg)

2017. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok csak le lettek mosva a fogaim úgy lettek eltéve, de egy idő után eltörtek porladtak ki kellett őket dobni.
2017. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 9. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz utána a vadállat trófeák kikészítésének. Pl a vaddisznónak az agyara számít trófeának amit kitesznek a vadászok. Annak is megvan a módszere, hogy hogy marad tartósan meg.
2017. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En 18 vagyok, ugyanugy megvannak a tejfogaim, ahogy kiestek, mivel egeszsegesek voltak. Csapvizzel megmostuk, megszaritottuk es beledobtuk a tobbi koze.
2017. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémeket egyszerű papírzacskóban tették el, huszonpár év után sincs semmi bajuk.
2017. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!