Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után erős vérzés,...

Foghúzás után erős vérzés, szerintetek kell kivizsgálás?

Figyelt kérdés

Nekem a fogorvosom azt mondta kellene, hát nekem miután kihúzták a fogam 1,5 óra erős vérzés után küldött szájsebészetre. Húzást követő 3 óra után varrták össze folyamat vérzett, és utána is mert nem csinált lebenyt csak egy béna x-et rakott összevarrás gyanánt.


Viszont a szájsebész a szentkirályiba azon kívül, hogy összevarrt le se szart, fogorvosom se küldött utána sehova. Azt kell tudni róla, hogy kb még varrás után órákkal is vérzett nem azt mondom drasztikusan, de folyamat cserélgettem a gézt.


Szerintetek kéne egy kivizsgálás hogy van-e vérzékenység véralvadás problémám? Más tünetem egyébként soha az életben nem volt, csak nyilván ha mondjuk jövőben lenne egy műtétem, ilyen jó ha tudnak előtte az orvosok.


Tudom, hogy nem normális az ilyen intenzitású fogínyvérzés, de ezen kívül más tünetem sose volt, lehet csak az ínyem ilyen érzékeny?


2017. jan. 12. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha előtte szedtél acetilszalicilsav tartalmú vagy más, vérzés kialakulását elősegítő egyéb gyógyszert, akkor nem. Ha viszont ilyeneket nem szedtél, akkor legalább egy általános laborvizsgálat nem ártana trombocita szám mérés céljából.
2017. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szedtem semmi ilyesmi gyógyszert. Rendben akkor szerintem holnapi nap folyamán elmegyek :)

Köszi a választ

2017. jan. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!