Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek van elektromos fogkeféj...

Manócska1 kérdése:

Akinek van elektromos fogkeféje, bevált? Én tegnap vettem, és jó. Sokkal alaposabban tisztít mint a hagyományos

Figyelt kérdés
elektromos fogkefe

2017. jan. 13. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, bevalt vagy 17 eve hasznalunk elektromos fogkefet, sokkal jobb mint a hagyomanyos.
2017. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abszolút! Konkrétan fél évente megyek fogorvoshoz de mióta megvan és naponta 2-3x mosom vele az általa tanított technikával és fogkrémmel 1,5éve nem kellett fogkövet leszedni mert nincs! Korábban a hagyományossal nem tudtam ezt elérni.-
2017. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Te magad írtad, hogy bevált..
2017. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta azt használok. A hagyomásnyos a közelébe sem ér.
2017. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*hagyományos
2017. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 holnaptegnapja ***** válasza:

Pont azon gondolkozom, hogy ezt a topikot melyik fogkefegyártó marketing megager képezte :D


Kicsit átlátszó trükk dicsérni a terméket ennyire.


A hagyományos valami, az nem azt jelenti, hogy rosszabb.

És ami modern az sem feltétlen azt jelenti, hogy jobb.


A fogkefére értve egyik kutya, másik eb. Tartja a "hagyományos" mondás :)


Megkérdeztem a fogdokim, és Ő is csak megmosolyogta, hogy a nem elektromos fogkeféről micsoda magasztalt regéket költenek.


Idézem: nem jobb az elektromos fogkefe, csak reklám fogás, + csak drágább".


A SPCTRUM-ban már bebizonyosodott tudományosan is.

(volt róla egy műsor)


Ez volt az ellenreklám ;)

2017. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez akkor lenne reklám ha konkrét termék lenne megnevezve és vedd ezt, itt-ott lehet kapni, csak ez jó szöveg jönne. Most általánosságban beszéltünk egy termékcsaládról. Ebben benne van a 3000Ft-os alapgép amit pl én használok és az 50-60ezres is akár ami mindent csinál, de még az elemes is.. A hagyományos kefével is megoldható a fogmosás viszont az időt ott szerintem senki nem számolja, könnyen elsumákolni, sietni, plusz nem utánozható le a rezgése sem.

Én pl nem érem el simával a hátsó és bölcsességfogaim, amikre érdemes figyelni. Amikor először voltam a fogdokimnál kb elájult annyira sok fogkövem volt a hagyományos mellett. 4 hónapig jártam csak tisztításra annyi volt, persze ez okozott gondokat is. Annyit mondott hogy vegyek egyet, mert nálam a hagyományos nem jó megoldás, nem mondott márkát, fajtát, csak vegyek és azzal mossam + a fogkrémet mert gyógynövényes kellett én meg nem tudtam milyen legyen. El is vittem és megtanította a használatát pontosan, egy szót nem szólt hogy olcsó vagy bármi. A lényeg: tudd helyesen használni és használd is! Ha tudsz hagyományossal is jól mosni, megfelelő a technika, az idő és cseréled, stb, nincsenek problémáid, akkor felesleges az elektromos ha nem akarsz.

Én hajlamos vagyok elbliccelni a kefével, nem tudok vele alapos lenni, viszont van aki igen és pl nem is hajlamos fogkőre és egyebekre, annak nem biztos hogy olyan élményt nyújt.

2017. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!