Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Lemondjam az...

Mit csináljak? Lemondjam az időpontot?

Figyelt kérdés
Maszek. Ránézett a bölcsességfogaimra, nem csinált se röntgent, se semmit és mondta, hogy műtét lesz, mert úgy állnak, hogy húzni nem tudja. Semmilyen antibiotikumot nem írt fel, holott szívbillentyű problémám van. Sőt, egyből ki is húzott volna már egyet, amikor mentem.

2017. jan. 16. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha kint van vagy legalább részlegesen kint van a bölcsességfog ránézésre megmondja, hogy ki tudja e húzni vagy sem. Antibiotikumot csak gyulladás vagy fogműtét UTÁN írnak fel. És mi volt az oka, hogy azt az egyet ki akarta már ott helybe húzni?
2017. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy mentem, hogy még csak megnézi aztán majd ad egy időpontot, hogy mikor húzza, de már hozta a tűt, hogy akkor az egyiket csináljuk meg most, mondom inkább ne, még nem készültem fel lelkiekben, és adott akkor időpontot.
2017. jan. 16. 09:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Részlegesen kint van amúgy. Elég nagy részben.
2017. jan. 16. 09:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem húztak egy fogamat ami soron kívül volt, akkor a húzás előtt is be kellett vennem 2 szem antibiotikumot meg húzás után egyet. Sajnos az én fogorvosom nem szájsebész, pedig benne 100%-ig megbízom.
2017. jan. 16. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 1! Szívbillentyűhibánál (akár "csak" egy mitrális prolapsusnál is), elsődleges dolog,hogy műtét, akár fogászati is, előtt 2 nappal el kell kezdeni antibiotikum szedését!


A műtét el kell végezni,ha azt mondták,de előtte menj el a háziorvosodhoz és kérjél antibiotikumot!

2017. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Prolapsusom van igen. Sajnos ki kell műteni, mert annyira oldalra nő és fáj is.
2017. jan. 16. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!