Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon apró, fehér pöttyök a...

Nagyon apró, fehér pöttyök a számban + mellé egy nagyobb. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete elkezdett fájni az állkapcsom(?) mindkét oldalon, mikor nagyobbra tátottam volna a száma (pl. ásításnál).


Ez néhány nap után abbamaradt, viszont most kb. két napja az számban bal oldalon kezdtem észrevenni egy kb. két-három mili "magas" dudort, ami nem fáj és nem is kemény. A dudor tetején van egy pici fehér sáv, mintha hólyag lenne. Jött is ki belőle fehér váladék, de a dolog nem kiszúrása után nem húzódott vissza, ugyan akkora maradt.


Most nemrég vettem észre, hogy a nagy dudor csak egy sokból, ugyanis körülötte nagyon sok apró fehér, hólyagra emlékeztető pöttyöcske található, amit szabad szemmel alig látni.


Egy területen terülnek el, nem szétszórva.


Szerintetek mi lehet?


Afta nem hiszem. Szokott aftám is lenni, de ez nem fáj, nem éget.



2017. jan. 19. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha elmennél a körzetihez, ez az ő szakterülete nem a gyakorié.
2017. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tervezek, csak ilyenkor nem rendel. :)


Mellesleg: Bal oldalon, a felső fogsorom mellett, cca. az első őrlőfognál, picit az íny magasságában.

2017. jan. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!