Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyiért lehet fogszabályzót...

Kovacsalexa94 kérdése:

Mennyiért lehet fogszabályzót csináltatni?

Figyelt kérdés
Fájnak az első fogaim és el fogunk menni fogorvoshoz(ahogy egymásra nőnek) még nincsenek annyira elferdülve. Leírnátok hogy ti mennyiért csináltattátok és, hogy milyen készülék?:)

2017. jan. 29. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 130 000 volt de ez a drágább opció. Nekünk két lehetőséget ajánlottak fel. Az első az átlagos fémszínű( az 110 000 lett volna) a másik pedig ami nekem van. Ez kerámiából van és mivel fehérek a brekettek, így nem olyan feltűnő. Plusz 5000 forint havonta amikor gumit cserélnek rajta.
2017. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem fém van, ez 90.000 volt. A porcelán 160.000 lett volna, ha jól emlékszem. Annyit azért nem szerettem volna kiadni rá és engem amúgy sem zavar, hogy látszik. Sőt, már alig vártam, hogy felrakják :D
2017. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És van olyan akinek kivehető és fájt amikor felrakták?

Köszi :)

2017. jan. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!