Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt itt valakinek, akinek...

Volt itt valakinek, akinek elromlott a foga a korona alatt? Meg lehetett menteni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja rakták fel csak.
2017. febr. 3. 19:50
 1/6 mi a fene ***** válasza:
Hát ha nem volt elég alapos az orvos, akkkor előfordul.Csinálja meg garanciában.
2017. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy szétrohadt a korona alatt, csak a gyökere maradt, de ez jópár év alatt történt. Ha pár hónapja rakták fel,az tényleg garanciális kéne legyen. Ha a gyökér jó állapotban van, lehet bele tenni csapot, és arra ráépítik a fogat.
2017. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezen nincs mit csinálni.
2017. febr. 4. 00:44
 4/6 anonim ***** válasza:

A privire válaszolva:

Ha a fémrésze rajta van, akkor honnan tudod, hogy alatta elromlott?

Én nem tudtam, mikor megfájdult a fogam a korona alatt. Elmentem a körzetihez, megkértem,hogy kezelje ki a koronán keresztül, mert frontfog volt, és nem dolgozhattam hetekig fogatlanul. Nem vállalta, azt mondta, le kell venni az egészet (négyrészes volt). Erre elmentem egy maszekhoz, az kikezelte koronán át, de utána is fájdogált, úgyhogy a nyári szabadságom idején visszamentem a körzetihez, levette az egészet, és akkor derült ki,hogy a maszek a nagy semmit kezelte.

Szerintem egy csapos fog már minden fogászaton rutinnak számít.

2017. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, most jut eszembe, többgyökerű fogba nem tudom,lehet-e csapot rakni. De most már olyan eljárások vannak,hogy ha a gyökér ép, fel tudják építeni a fogat.
2017. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a fogam a széleinél és mindenhol fekete, ahol fehérnek kell lennie. Büdös és borzasztóra fáj.
2017. febr. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!