Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez a fekete pont a fogamon?

Mi ez a fekete pont a fogamon?

Figyelt kérdés
A jobb alsó őrlő (az a hegyes) fogamon van egy fekete pötty.A fogam teljesen fehér,csak ott az a nagyon kicsi folt.Soha nem fájt még és a mérete sem változott.Már 6 éve,hogy észrevettem.De semmi panasz nincs rá.Nincs egy lyukas fogam sem,mindegyik egészséges.Sosem voltam még fogorvosnál,csak az iskolában volt vizsgálat egy csomószor.De ott is az orvos mindig csak annyit mondott,hogy "negativ"

2017. febr. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az örlők barázdáiban teljesen normális a barnás elszíneződés,pontok és kis vonalak formájában a barázda alján. Ez nem jelnti azt, hogy lyukas a fogad.
2017. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd les, az....szuvas fog az lehet,ìgy lathatatlanba nem lehet pontos velemenyt alkotni. A barna okes,hogy etel elszinezodes de a fekete szinu mar szuvasodas.
2017. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na es meg annyit,h egy ideig darabig akar par evig nem is faj...majd idovel alakul ki sajnos..:-) Ez nem azt jelenti,h ijedj meg vagy felned kell tole,ez az elet rendje. Vigzazz rajuk..elj egeszsegesen!
2017. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Képet rakjak fel róla?

Ez azt jelenti,hogy ki fog lyukas?Nincs egy lyukas fogam sem és nem is szándékozok szerezni.Mondom,már 6 éve olyan és semmi baj sincs vele!

2017. febr. 4. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyel fel rola egy kepet. Lassuk pontosan hol van, milyen.
2017. febr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2017. febr. 6. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
2.válsszolo vagyok,hol van az a fekete pont?? :-) Én vagy vak" vagyok,vagy tényleg nincs..:-)
2017. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néztem néztem,de nagyon halvány akárhogy is nézem :-))) Jó egészseget!
2017. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!