Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Beakadt az állkapcsom. Valaki...

Beakadt az állkapcsom. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. SOS: szerdán megyünk fogorvoshoz és nem tudom kinyitni a számat rendesen. Elég régóta úgy van, de közbe akadt vissza ki pár pillanatra.

Segítsetek kérlek, mert 10 perce sírok h mi lesz és ráadásul nagyon vad a fogorvos akihez megyünk és szerintem szétfogja tépni. Nem fáj meg semmi és ahogy érzem a jobb oldal van beakadva. Kérlek ne ijesztő dolgokat írjatok! Köszii



2017. febr. 6. 17:36
 1/3 nyalókavagy válasza:
Akaszd ki
2017. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
B@$z|< |! Nem olyan röhejes mint te gondolnád, mivel megfeszül pár centi után és nem lehet utána tovább feszíteni. Makd egyszer megnézném h tr mit csinálnál!!
2017. febr. 6. 21:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Infó: ma elmentünka fogorvoshoz, nagyon rendes volt, mett ugye iskolai kötelező vizsgálatokon nem csinálhat semmit, de rákérdeztem hogy ez a bölcsesség fogam miatt van e, azt mondta h ő nem látná h az nőne. Ha valaki tud segítene, mert nwm volt sok idő kérdezni h mit ajánlana, így az el is maradt! Köszi előre
2017. febr. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!