Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy anyám ordibál...

Normális, hogy anyám ordibál velem, mert fáj a fogam? Mintha még nem lenne több bajom.

Figyelt kérdés

Kisgyerekként is fájt, tömte belem a gyógyszert, mire elvitt fogorvoshoz.

Most magamtól megyek, de miért ordibl? Ha betegségről van szó megzavarodik, mert azt hiszi lógni akarok. Ha lzasan, hasmenéssel meghalok, akkor is beküld.

Neki egy fog amúgy sem ér semmit.


2017. febr. 14. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, az ember nem ezt várja az anyjától. Nem tudsz mit tenni, neki ez probléma. Jegeld az arcod kívülről, és menj minél előbb a fogorvoshoz!
2017. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem normalis, de most szerinted valaki azt fogja mndani, hogy normalis dolog?
2017. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most azért mérges, mert mi lesz a holnspi iskolával. El fog zavarni, neki az fontosabb, mint a fogam.
2017. febr. 14. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyenek a szülők, de nálunk is ez volt. Apám szó szerint idegbajt kapott ha otthon maradtam betegen. Mert ő soha nem megy betegszabira, akkor én is tudok menni suliba.

Szerintem próbálj meg beszélni vele, hogy neked fontos az egészséged, egy nap még nem a világ vége.

2017. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm anyja is ilyen. Jó mondjuk ő nem is nagyon betegeskedik. Az öt év alatt idén maradt otthon két napot mert hasmenése volt meg hányt úgy mégse lehet jönni. Ja és már 20 éves a barátnőm :D jó nyilván ha semmi baja akkor miért maradjon otthon, de ha nagyon fájna a feje stb akkor is elküldené az anyja az biztos. Nem tudom miért ilyenek, én már maradtam itthon azért mert borzalmasan fájt a fejem és nem segített semmi, és anyum nem cseszegetett hogy menjek már suliba, főleg hogy tudta hogy minden reggel felkelek akkor mint suliidöben, hátha eltudok menni de mindig fájt a fejem. De volt már olyan hogy vizsga miatt is itthon maradhattam, tanultam egész nap délután meg bementem vizsgázni és legalább nem kellett reggel fél nyolctól hatig bent lennem a suliban. Szóval nem értem miért ilyen néhány szülő...
2017. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!