Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart amíg elmúlik?

Meddig tart amíg elmúlik?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 hónapja húzták az egyik alsó bölcsesség fogamat. Akkor azt mondta a doktornő, hogy látszik, hogy elkezdett begyulladni, nem adott rá gyulladás csökkentőt, csak Cataflamot írt fel. Pár nap múlva visszamentem, mert nagyon fájt, akkor már mondta, hogy az állkapocs csontra is ráhaladt egy kicsit a gyulladás. Tett a lyukba gyógyszert és valamilyen gézre kellett ráharapnom. Azóta eltelt 1 hónap, de mindig éreztem, hogy az ott nem oké, illetve egyszerűen nem akar összeforrni a lyuk. 1-2 napja elkezdett égve sajogva fájni, ma látom, hogy megint nagyon piros. Holnap akarok elmenni újra a fogászatra, meddig tarthat, míg gyulladáscsökkentővel elmúlik? Nagyon megrémít, hogy nem akar abba maradni :(
2017. febr. 21. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Emlékszel-e,hogy a foghúzás után csipesszel kiszedegedte-e a lyukból a szövetdarabokat?

Magyarul kitisztította a sebet rendesen?

Ez egyáltalán nem oké, hogy egy hónap utàn is gyulladt a seb!

2017. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi ilyet nem csinált, még csak nem is öblítettem, hanem azonnal tampont rakott oda és ennyi volt. :(
2017. febr. 21. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szájsebészetre kéne menned ezzel.Hátha azok nem olyan balfékek mint ez a fogorvos. Ki se tisztítja a sebet? Jobbulást!
2017. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!