Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy egy kb.20 éves...

Normális, hogy egy kb.20 éves fogtömés kiesik?

Figyelt kérdés
Tegnap este esett ki egy tömésem, amit még gyerekkoromban csináltak. Olyan időpontban még nincs fogászat, látszani nem látszik, bár első fog, nem is fáj, csak érzem a lyukat a nyelvemmel. Persze, elmegyek, amint tudok, de ez legkorábban ma este vagy holnap lesz (magánfogászatra, SZTK-val rosszak a tapasztalataim). Váratlanul jött, nem volt semmi előjele, legalábbis én nem tapasztaltam, csak tegnap kimozdult a helyéről és megadta magát. Tükörrel megnéztem, amennyire tudtam, nem látok nagyobb károsodást, de nem vagyok szakember.
2017. febr. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordul. Időnként ki szokták őket cserélni.

Én legalábbis kicseréltettem a régi gyerekkori töméseket, ami amalgán volt, ami nem az volt, az sem volt már szép, hanem olyan sárgás, úgyhogy idővel azokat is kicseréltettem.

2017. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2017. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális.Az márnak számit,hogy ennyi ideig kibirta
2017. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*már jónak számit
2017. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!