Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Apám nem beszél velem egy...

Apám nem beszél velem egy hete, mert kiakadt, hogy panaszkodok, hogy fáj a fogam?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy a régi parasztgyereket sem vitték fogorvoshoz, meg is pofozott miatta.

Azóta elvoltam, gyökérkezelik, de továbbra sem beszél velem.

Azt hiszi, hogy kitaláltam. Mindenki mbetegség témára teljese mértékben megkattanbak és kikészítenek, mert hátha hiányzol az iskolából.

Egy emberből hogy hozhatja ki az állatot a hiányzás gondolata? Illetve, ha őket sem vitték, akkor engem se? Nem önzés?

Ez valami betegség, hogy rögeszméjük a hiányzás és a betegség? Lázasan is behajtanak.


2017. febr. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Apádnak is kéne egy gyökérkezelés.
2017. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én már bocsánatot kértem, de nem fog térden állva utána csúszni. Főleg, mert én érezzem magam rosszul, mert beteg vagyok.
2017. febr. 27. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
apád is egy gyökér...
2017. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apád síkhülye, ezen nincs mit finomítani, ráadásul szándékosan veszélyezteti az egészségedet és bántalmaz is. Egyrészt nem volt miért bocsánatot kérned tőle, másrészt meg sem érdemli. A régi parasztgyerekek belehaltak egy egyszerű torokgyíkba. Ezt várja tőled is?
2017. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most én érzem magam nyomorultnak, meg éreztetik velem, hogy semmit nem érek.

Annyira elegem van.

Mi az, hogyha nekik nem lehetett annak idején, akkor nekem se? Meg azt mondja, hogy neki is fáj, de évek óta nem ér rá elmenni.

Már tiszta depis vagyok miatta, komolyan. Ha más milyen beteg vagyok, akkor is ezt csinálják.

2017. febr. 28. 06:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer úgy pofánbasz, hogy kiesik a fogad. Akkor legalább nem írsz ki 15 kérdést róla.
2017. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi van? Ki írt ki 15 kérdést róla?
2017. febr. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!