Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Terhesség és szoptatás után...

Terhesség és szoptatás után sok lyukas fogam lett, betömettem, porcelán héjat is készítettek ami most leesett, szetintetek erre hogy van garancia?

Figyelt kérdés
4 első fogamra készített porcelán héjat,pénteken rakta fel, és ma reggel 2 leesett. 140.000 fizettem érte, de a többi töméssel fehérítéssel 250.000 hagytam ott, és most itt allok " elől fogatlanull" nagyon zavar hogy ennyibe keriült és leesett, megvannak a héjak, csak az egyik belül lyukacsos és ez át is tetszik rajta. Szetintetek ùjat készít vagy azt rakja fel? Voltatok már ilyen helyzetban? Csak holnap délután rendel:(
2010. máj. 10. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ez nagyon fogdoki függő. Az enyémnél 1 év garancia van, de ezt meg is mondta a kezelés előtt.Tuti, hogy újat fog készíteni a régit nem tudja visszarakni.
2010. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!