Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérzik az ínyem, milyen...

Vérzik az ínyem, milyen fogkrémet ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem mintha mozogna az egyik fogom, nagyon megijedtem, szerintem visszahúzódott ott az ínyem.. Valaki tapasztalt már hasolót?

2017. márc. 9. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, fogkő ? Kb mindegy milyen fogkrémet használsz, lényeg hogy rendszeresen és napjába annyiszor ahányszor kell + használj szájvizet, listerint.
2017. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmex sensitive, Sensodune sensitive, Blend-a-med gum protection (kék tubusos). És rendszeres fogkőleszedés.
2017. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cserszömörcés foggél és szájvíz. Tuti jó vérzésre. Viszont ha tényleg mozog a fogad, akkor csak a fogorvos tud segíteni. Az ínyvisszahúzódástól még nem kellene mozognia, nekem is ilyen problémám van, viszont a fogaim stabilan állnak.
2017. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!