Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet fogorvost váltani...

Hogy lehet fogorvost váltani körzeten belül?

Figyelt kérdés
Egy fiatal, rezidens lányhoz járok, de nem szeretnék többet menni hozzá viszont fizetni se szeretnék a fogászati kezelésért. Anyum ajánlott ott egy orvost, aki nagyon jól dolgozik, de nem tudom, hogy oldjam meg, hogy ne rúgassam ki a lányt (nem tudom, kirúgnák-e ilyen miatt) és nekem is tisztességesen meg legyen csinálva a fogam végre.
2017. márc. 13. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk más nem fogad el, csak akihez utca szerint tartozunk, de kérdezd meg a választott orvost, hogy tud-e fogadni, mert nem köteles.
2017. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leírnád, hogy mi történt, ami miatt úgy érzed, hogy bajba kerülhet?

Egyébként váltani nem tudsz, ugyanis a támogatást továbbra is az a fiatal doktornő kapná, nem az új orvos, aki a saját kontójára vállalna téged. Egy próbát megér, de ha nem fogad, akkor tudd, hogy emiatt nem.

2017. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hónapok óta, hogy vannak napok mikor fáj az alsó rágófogam erre ő csak mosolygott megkérdezte most fáj e mondtam nem azt mondta jöjjek vissza mikor fáj. Valamelyik nap elkezdett nagyon fájni a fogam, elmentem vele reggel megcsinálta be van gyulladva lefúrt az idegig ideiglenes tömés van benne néha piszkosul fáj ilyenkor nem tudom mit vegyek be...az injekciót is csak másodjára tudta jól beadni és egy hónapig kell járnom hozzá :(
2017. márc. 14. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Körzeti fogorvost nem tudsz választani, az van, akihez utca szerint tartozol. Viszont magánorvoshoz oda mész, ahova csak akarsz.
2017. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Körzeti fogászaton belül van több fogorvos is. Már próbáltam kérni az igazgatóhoz időpontot, de csak április végére van. Addig pedig folyton járok ehhez a rezidens lányhoz. Most 27-én kell mennem, de megint fáj a fogam az ami be van gyulladva.
2017. márc. 21. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!