Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet csinalni hogy egy...

Moja2001 kérdése:

Mit lehet csinalni hogy egy szép fogsort kapjak? (kep)

Figyelt kérdés

Kerlek a negativ kommenteket hanyagoljatok, mert nagyon erzekeny vagyok ilyen teren,azaz nem nagyon vagyok kibekulve a fogaimmal. A kerdesemhez pedig annyit fuznek, hogy mit kellene tennem, hogy egy egyenes "normális" fogsort kapjak.(1 évig hordtam már fogszabályzót)

Kep: [link]



2017. márc. 13. 22:38
 1/7 anonim válasza:
Egyenes a fogsorod. Tokeletesen osszeernek.
2017. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es azzal a 2 kicsi fogammal semmit nem lehet csinalni h ne legyen olyan apro? Koszi a valaszt :)
2017. márc. 13. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

A fogsor megfelelő, ezen már semilyen fogszabályzó nem segít. Majd ha nagy leszel, nem fog rossznak tűnni.

Helyedben azért eldobnám a fogkefét és helyette az ayurvéda fogápolást választanám kókuszolajjal.

[link]

2017. márc. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hejat tehetnek ra. De azzal roncsoljak is az ep fogaidat. Miert kell az? Ettol vagy egyedi.

Ashlee simpson is jo nagy h.lye volt, hogy megmuttete z orrat. Tucatno lett, eszre se venni...elotte meg egy szexi,izgi,kulonleges no volt. (Nokent mondom)

2017. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Azert szeretnem megcsinaltatni mert igy nagyon alacsony az onbizalmam meg en alapbol szeretek nagyon sokat mosolyogni csak hat ilyen fogsorral...nem lehet valami szep latvany
2017. márc. 14. 19:31
 6/7 anonim válasza:
2017. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én több hibát is látok, de ezeket nem sértésből írom.

A harapásod egyáltalán nem jó, a középvonalad teljesen el van csúszva egy bő fél fognyit, ami nagyon szembetűnő. Plusz a kép bal oldalán felül olyan, mintha nem lenne 2-es fogad, és az 1-es mellett egyből a szemfogad lenne. Szerintem keress fel egy JÓ fogszabályzó szakorvost, ő biztos tud segíteni.

2017. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!