Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Láthatatlan fogszabályozó....

Láthatatlan fogszabályozó. Megéri szerintetek? Volt aki már használta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok.

A HappySmile oldalán olvasgatok a láthatatlan fogszabályozó használatáról, előnyeiről. Régóta tervezem ismét rendbetetetni a fogaimat, hiszen kiskoromban volt pár évig kivehető, éjszakai fogszabályozóm, viszont az semmit nem ért. Tudom, lett volna bőven elég időm azóta még helyrehozatni őket, viszont valamiért mindig elmaradt. (Családi dolgok, egyetem) Mentem 1-2 éve vizsgálatra, hogy csináltassak fémet, de mikor az orvos azt mondta ki kéne húzni 2-2 fogat alul és felül hozzá, édeasányám kevésbé pártolta a dolgot. Azóta megrekedt a folyamat, de én még mindig elégedetlenül nézek tükörbe sokszor, és nem merek mosolyogni, mert torlódottak a fogaim.


Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen módszert kipróbálni érdemes lenne szerintetek? Ez is költséges, az igaz. Bíztató dolgokat olvastam róla, de érdekelne pár vélemény is olyanoktól, akik már kipróbálták, vagy hallottak róla.

Előre is köszönöm!



2017. márc. 15. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemben hozzaszolni nem tudok, de ha a simanal is ki kellett volna huzni a fogaidat, akkor valoszinuleg ennel is. Ugyhogy készülj erre!
2017. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem még tapasztalatom nincs, de én belevágtam, már készül a kezelési tervem és reménykedem a legjobbakban. Nekem az első 4 fogam kusza, és én már 28 éves vagyok ezért választottam a láthatatlan fogszabályozót, mert nem szeretnék úgy járni dolgozni, hogy vasak vannak a számban. A fogorvosom nekem kifejezetten ajánlotta ezt a fogszabályozót, viszont azt tudnod kell, de lehet hogy tudod is, hogy nem minden esetben lehet ezt alkalmazni, komplikáltabb fogazaton továbbra is a hagyományosat tudják csak alkalmazni. Nekem kb 200.000 ft lesz a sín. Plusz ehhez jön még a kezelési terv, és a végén egy retenciós lemez díja. Sosem késő a fogszabályozás! Gondolj bele, hogy még 20-25 évig lehet csodás mosolyunk. (saját fogainkat tekintve) Én is csak halogattam eddig, te ne tedd, vágj bele :)
2017. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alice1212 válasza:

Szia.Azóta kipróbáltátok? Milyen lett az eredmény?

megéri hatásos?köszi!

2018. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!