Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fogam, valószínűl...

Nagyon fáj a fogam, valószínűleg be van gyulladva . Mit tegyek mert nagyon félek a fogorvostól? Mit csináljak hogy ne fájón a kezelés? Rettegek a fogorvosoktól!

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor szenvedj, az sokkal jobb, mint egy fogorvosi kezelés érzéstelenítéssel
2010. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és jelentkezz be. adnak érzéstelenítőt, semmit nem fogsz érezni. nekem is gyökérkezelték tavaly a fogamat nagyon be voltam tojva, de fölösleges volt, ugyanis semmit nem éreztem.
2010. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, különben majd sírhatsz amikor kirohad.
2010. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Ne félj,adnak érzéstelenítőt és nem fog fájni.Nem tudod úgysem sokáig húzni, jobb előbb menni.

Addig rágcsálj szegfűszeget, nagyon jól le zsibbasztja, ha nem hat akkor valami fájdalomcsillapító, de minél előbb menj el dokihoz!

2010. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapsz egy érzéstelenítő szurit az ínyedbe, kicsit sem fáj, meg sem fogod érezni, utána pedig jó 2-3 órára úgy lezsibbad az arcod, hogy még enni is tilos lesz, nehogy elharapd a szádat. Még a 6 éves unokahúgom sem fél a fogorvostól, kis bátorságot erőltess magadra! Biztos volt már rossz tapasztalatod, azért mondod ezt, de hidd el, hogy a legtöbb doki nagyon rendes. Bemész és ne szégyelld közölni vele, hogy téged a rosszullét kerülget a fogorvosnál, szeretnél mindenképpen fájdalomcsillapítót kérni. Oda fognak rád figyelni.
2010. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!