Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kényelmetlen a fogtömésem, de...

Kényelmetlen a fogtömésem, de elvileg nem magas, rendben van. Hova menjek?

Figyelt kérdés
Nem támaszkodik kényelmesen az az oldala a fogsoromnak. Van még két lyukas fogam, meg kellene csináltatni. Menjek csak vissza az SZTK-s dokihoz? Szívesen megnézetném mással is igazából. Elég szomorúvá tud tenni. De lehet nem is feltétlen van baj a töméssel csak én vagyok túl problémás. Fogalmam sincs. :( Szeretném ha nem csúszkálna, meg lehetne akasztani, össze tudnék harapni "teljesen".

2017. márc. 18. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ajaj..amit leírtál, azt nem szabad úgy hagyni. az igaz, hogy pénzbe kerül, de menj egy magán fogorvoshoz. Napersze az sem mindegy, melyikhez. az igazi, ügyes dokit nagyon nehéz megtalálni.


én húsz éve be nem teszem a lábam az sztk-ba. azóta jók a fogaim.

2017. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez nem túl jó hír. :( Az a furcsa viszont az SZTK-s dokiban, hogy van magánrendelője is. Ott is ilyen hanyag?

Nagyon szívesen mennék ha tudnám hova! Most a holnap alapján legszimpatikusabb magándokikról olvastam borzalmasakat itt is és fórumokon is. Referencia képeknél egy csomó fogászatnak van képe ugyanazt a fotót használni, valami külföldi oldalról! Nagyon-nagyon jól jönne egy jó ajánlás.

2017. márc. 19. 01:56
 3/3 A kérdező kommentje:
December 20 óta ücsörgök itt a lyukas fogaimmal tétlenül, most szerdára van időpontom SZTK-ba, és elképesztően elbizonytalanodtam megint.
2017. márc. 19. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!