Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak a lepedékkel a...

Mit csináljak a lepedékkel a számban?

Figyelt kérdés
Vakbéllel most műtöttek kedden, és ugye hétfőn nem ittam, mert kihánytam, kedden se, szerdán meg alig, csütörtökön ismét hánytam egy vírus miatt, ma nagyon sokat próbálok inni, 2 l-nél tartok. Közben folyamatosan ment az infúzió, tehát nem vagyok kiszáradva, de eszméletlen lepedékes a nyelvem, tényleg kb. az egész fehér. Próbáltam fogkefével és annak a másik oldalán lévő kifejezetten ilyen kis izével leszedni, de nem akar, és nagyon csúnya. Mivel tüntethetném el onnan? Egy hét folyamatos ivástól eltűnik? Csakmert ezelőtt rendesen ittam, és úgy is rendesen lepedékes volt a nyelvem.

2017. ápr. 1. 15:09
 1/1 anonim válasza:
Van nyelvtisztito a drogeriakban lehet kapni, párszáz forint, es nekem használ :)
2017. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!